Poplatek za popelnice.

Dobrý den, chci se zeptat na poplatky popelnic. Stavím R.D. kde i bydlím(chaloupka na temže pozemku)Mám ale trvalý pobyt V Mnichově Hradišti kde mi ho nechtějí zrušit, bylo mi řečeno že to musí učinit nový majitel,kterému jsem nemovitost prodal. Platím tedy poplatky za popelnici na stavbě, potvrzení mám že nakládám podle zákona s komunálním odpadem, ale v Mnichově Hradišti po mě chtějí abych je zaplatil ještě na trvalém pobytu. Jak se mám zachovat při výhružce Exekutora, prý mají vlastní vyhlášku.
Děkuji za brzkou odpověď Honza Č.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nechápu důvod rušení vašeho trv. pobytu, jelikož ten se krom vymezených důvodů neruší a už vůbec ne nějakým novým majitelem.
Tam, kde stavíte RD požádejte o předčasné užívání stavby a na základě toho se přihlašte k trvalému pobytu kde stavíte. automaticky vám bude zrušen TP v M.H.
Neznám vyhlášku M.H., ale pokud se nezdržujete v místě trv. bydliště po dobu cca 180 dní, jste osvobozen, ale platíte tam, kde jste. Exekutora to nezajímá vůbec, ten je pouze vykonavatel. Vy se musíte dohodnout v místě TP tedy zatím v M.H.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.