stara

dobry den potrebuji zrusit dar ktery jsem platila sestrenici na insolvenci.mela jsem od ni pronajaty byt ale ten se prod

dobry den potrebuji zrusit dar ktery jsem platila sestrenici na insolvenci.mela jsem od ni pronajaty byt ale ten se prodal tak se stehujeme a nevim jak to napsat.diky dvorakova

Nejlepší odpověď
Pepa25

Netušíme, jak jste měla sepsanou darovací smlouvu, tak vám nemůže poradit, jak ji zrušit. Obraťte se na toho, kdo vám se smlouvou pomáhal …