Bronzový

Pomůžete mi vypnout body?

Pomůžete mi vypnout body? Mám nějaké body ale nepřeji si je mít tak jesli mi to jde vypnout nebo ne nevím? Děkuji
Doplňuji:
Dobře ale nerozumím. Já tu nejsem kvůli bodům.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne nepomůže,jediná možnost,aby jste neměla body je ta,že tu budete nepřihlášená.....

ReHu,kdo se kdy pral??? Tady podle mého nikdy nešlo o body,jen o to kdo umí nebo neumí...např...Annas s Popelkou .historie + jazyk...Quentos skvělý angličtinář(nebojte nelichotím,,,jen jsem upřímná)..Rynek,Bad Bumbes,George,,,teď Michal Kole počítače....Standa právo a Miroslav když neblbne,tak dost dobrý.....+ do toho auta,,,s Cukrářem,,,Když jídlo,tak od Panenky,,,na zvířata(hlavně psy) Benyta a Vy ReHu......pak aspoň pro mě nejlepší stálice Ten který je,,bubca,,mosoj,,,vagra, no a ostatní promiňte,jste taky fajn,,,,ale těmahle jsem odkojená.......

Další odpovědi:

Zlatý

nejde, taky jsem o to žádal administrátory, nepomohli.
Body mají motivovat - proč byste je nemohla mít?
Doplňuji:
to my taky ne. Chápejte to tak, že body nejsou pro Vás, ale pro ostatní - až dosáhnete, bronzové, stříbrné či zlaté úrovně, budou ostatní vědět, že mohou očekávat od Vás kvalitní odpovědi.

Zlatý

Buď za ně ráda, někteří se o ně tady málem poprali. Kdyby to šlo :-).
Doplňuji:
To my taky ne. Někteří :-).

Zlatý

Máte dvě možnosti první a tu druhou....

Zlatý

Nejde to. Prostě pokud ti někdo dá palec nebo hvězdičku, máš body.

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Quentosi o tvém doplnění by se dalo polemizovat, najdou se tady něktěří uživatelé, jejichž umístění (a skore užitečných odpovědí) se rozhodně neztotožňuje s kvalitou jejich odpovědí....Pro nové uživatele to může být hodně zavádějící.

Zlatý

kropitko

přesně tak,,,,i já se občas stydím za to,že mám pár bodíků na víc, za ty svoje kravinky,,,,

Zlatý

ReHu

>kropítko - já si dělám srandu. Jen mě stále ještě nepřestaly mrzet ty zbytečné diskuze o bodech.

Zlatý

annas

ReHu, komu jde o body? Kdo je komu dává? Určitě víte, co mám na myslí ... Nic nečekám, ale vadí mně vyčítání bodů. Jak píše Kropítko, většinou jsou body za blbiny. Odborné odpovědi málokdo čte ...

Zlatý

kropitko

Ale aspoň z mého pohledu o body vážně nejde,teď nemyslím jen sama sebe,většina tu je,,protože je to baví,,tedy já si to aspoň myslím,,

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.