Tw!st

Pomůžete mi upravit video ?

natáčel jsem přes Fraps gameplay na jednu hru a rozdělilo mi to pak na 4části toho videa, tři na 3,90GB a poslední 1,77GB. nevíte jak mám ty videa spojit aby to bylo v jedno video ? až to spojím tak to bude mít hodně GB. a to je na pouhé video hodně, slyšel jsem že se to dá zmenšit renderováním nevíte jak se dělá tohle ? díky předem.
Doplňuji:
díky a když chci nahrát video na youtube je ta velikost něčím omezena nebo mužu uploadovat videa jak velký chci ?

Nejlepší odpověď
badisko

tohle …muzes si stim pak delat jakej chces vystupni format …po nainstalovani a spusteni programu najed na video…pokrocile ..slouceni videosouboru.­......http://www­.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/
Doplňuji:
doporucuji.stahnout tento program..http://www­.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/ ..je to vyborny program na prevod audio-video-a grafickych formatu..dale umoznuje ripovani DVD do video souboru ..dale ripovani audio CD..do hudebnich formatu…dale zmena velikosti souboru (strih videa) ..podpora mobilnich zarizeni…u slabsich pc tedy muzejnich exponatu jako(toshiba satelilite A10)muze pri convertovani dochazet k vetsi zatezi na pc…
prevadi tyto video soubory- AVI,WMV,FLV,S­WF,Mp4,MPG,3GP
graficke v techto formatech-TGA,GIF,PNG,TIF,JPG BMD,ICO
audio soubory-MP3,OGG,AAC,WAV,MPG,a dalsi
je free v cestine..je staveny na windows… ale lze spustit i na linux pres wine…doporucoval bych neodlkikavat zbesile instalaci,, muze vam nabidnout k instalaci i toolbar tak zakazat ..vyhnete ze dodatecnemu odinstalovavani tohoto nechteneho hosta..co vic dodat snad jenze operacni systemy se meni a lidi prechazej na jine …ale format factory zustava ..:-).
ps;tady je domovska stranka ..http://www.pcfre­etime.com/ verze 3.00…take je tam volba na slouceni videi a audio souboru…

Další odpovědi
Orange

Jednoduše si stáhni nějaký konverter videa a všechny jím prožeň… Já používám třeba Pocket Divx Encoder. 720p bude stačit a velikost bude taky příznivá. Hodil bych to do H.264.

Miru1

Já znám z videi na youtube od letsplayerů tutoriály a vím že ti stačí pouhej Win movie maker kde si jednoduše video uložíš a dáš si formáty jaká chceš, protože fraps nahrává přesně rozlišení hry takže si můžeš rendrovat na 1080p a přesto mít méňe mb