Jak rozdělit a spojit hudební soubory

Kdysi jsem si CD zálohoval amatérsky, že jsem udělal WMA (později mp3) v media playeru ve Win a přepálil. Jak jsem teď zjistil, pár cd je uděláno špatně, některé písně jsou ustřizeny uprostřed a další track začíná tou druhou půlkou, která plynule přechází v další píseň, která je zase roztržena a tak dál. Jde to nějak opravit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

pokusil bych se přes wmp o zkopírování cd do nějaké složky, tak jak je to rozdělené. Potom bych ve wincomandru dal sloučit soubory a protože je u každé vždy jen přibližně 1/2+1/2+1/2… vznikla by z toho jedna celá písnička.