Jak zmenšit gif

Jak zmenšit gif o velikosti 31kb na 19kb aby šel umístnit jako avatar do diskuzního fora

Nejlepší odpověď
anonym

já to dělám tak že obrázek si nahraju do svého pc a vložím ho do FB tam je upravit,ořezat,nebo přímo ve vašem pc najedete na obraz a kliknete upravit podle potřebných rozměrů

Další odpovědi
anonym

starý neefektivní gif bych převedl do formátu jpeg, je možné že už jenom tím snížíte velikost hluboko pod těh 19kb … pokud ne, stačí jen jpeg kompresi zvýšit (resp. snížit kvalitu) tak, aby velikost odpovídala vašim potřebám