Leny733

Pomůžete mi? Počítač mi nejde vypnout přes start.

Mám problém počítač mi přes start nejde vypnout ale přes klávesnici ano. Když si rozkliknu Tento počítač tak se mi to nenačte nereaguje mi to na více souborů prostě mi to vůbec nenajede a při stahováni se zasekne a já musím Mozillu shodit a zase nahodit aby se začalo stahovat. Nikdy mi tohle nedělala až teď když jsem aktualizovala avast.s

Odpovědi
anonym

Možná to nebude dobrá odpověď. Firefox schoď, Tvrdě restartuj a podrž F8 a dej mu poslední šanci se vzpamatovat na reakci: Posledni funkcní system (tak nějak)

Michal Kole

Nějaká rozhozená instalace to vypadá. Já osobně bych Windows přeinstaloval.

Ale asi někdo zkušenější navrhne nějakou opravu v registru či nahrazení nějaké knihovny dll.

huxa

a já navrhnu něco naprosto jiného, než kolegové :) pro začátek, stáhni si advanced systemcare a projeď si tím PC; zvol hlubokou údržbu.
Jestli to nepomůže, dej kontrolu disku. jestli ani to, stáhni si speed fan či něco podobného a zjisti si smart hodnotu

Leny733

Příspěvek smazán administrátorem.

Leny733

Teda Huxo