Barbucha 66

Pomoc s facebookem !

Prosím pomocte mi … na facebooku jsem otevřeja nákou blbou stránku… a když chci psát přes chat tak tam napíšu písmenka, ale když to odešlu tak to přeskočí na ten odkaz tý stránky :( co mám dělat ?

Odpovědi
marek.29

Příště neotevírat blbé stránky 🙂 jinak zkus podporu Facebooku tam jak je Odhlásit se tak dej Nápověda a zkus pohledat „Chat“. Pokud ani tam neuspěješ, založ nový účet..
Doplňuji:
napiš si dopředu seznam přátel.. :) mně to pomohlo takhle od očištění blbostí, který jsem jako malej lajkoval – nesnáším nafintěný holky apod.