Lucie72

Pomáhá droždí na akné nebo to je jen výmysl?

Nejlepší odpověď
iceT

Šestnáctiletá vnučka trpěla poďobanou pletí. Já i dcera jsme měly vždy krásnou pleť. Rozhodla jsem se jí pomoci, ale ona si nedala na obličej sáhnout. Rozčílila jsem se, vynadala dceři i vnučce, protože si nějakou vodičkou nepravidelně, pouze občas pleť čistila a tím chodila silně poďobaná po světě. Po mém bouřlivém sdělení, si dala říct a 2× týdně si vyčistila pleť vatičkou namáčenou do obyč.mléka a v něm rozdrobeného droždí, nanést, nechat působit do zaschnutí, pak smít vodou nebo pleť mlékem. Do měsíce měla obličej hlaďoučký jako dětskou prdelku a je radost se na ní podívat. Určitě to zkuste.Kl.
http://www.kos­metika.cz/forum/ak­ne/vycistit-plet-drozdi-2553/?stranka=

podle mě droždí rozhodně neuškodí,stejně jako pangamin
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/pangamin.htm

Další odpovědi
hanulka11

obsahuje vitamín „B“ a ten opravdu pomaháhá

Damiana

Pomáhá, zevně i vnitřně. Obsahuje B-komplex a ten (mimo jiné) velmi pozitivně působí na pleť. Ale není všemocné – v kombinaci s kouřením, alkoholem a vůbec nezdravým způsobem života od něj nemůžeš čekat zázraky. Výborná je drožďová pomazánka nebo polévka, na obličej zase pleťová maska (droždí naředíš trochou vlažné vody, naneseš na očištěnou pleť a necháš působit, až dokonale zaschne – asi 20 minut. Při pravidelném používání se opravdu stav pokožky viditelně zlepší.)

Lurenka

Hele, nevím a asi bych to nezkoušela. Já prostě používám kvalitní kosmetiku, ta mi s pletí a její péčí pomáhá a jsem spokojená. Ale třeba na tom něco bude. Já jen, že já bych do toho nešla :)

Derrynka

A od jaké značky si kupuješ a používáš kosmetiku?

TominkaFuky

Já mám moc ráda bio kosmetiku. A tu si také kupuju. Skvělou nabídku mají na alpik shopu. Znáš ho? Ta bio kosmetika je skvělá na všechny typy pleti, i na citlivou :) Doporučuju.

KaraskovaAl

Super kosmetiku mají na shopu Alpik. Mají v nabídce bio a eko kosmetiku, takže šetnou.

Derrynka

Díky moc :) Koukala jsem se na alpik a oni mají bio kosmetiku. To je super. Já mám hodně citlivou pleť, ale myslím, že bio kosmetika mi bude sedět a vyhovovat :)

Honzin8

To rozhodně. V tomto je ta nabídka od Alpika super. Co sis od nich vybrala? A jak ti to sedlo?

Derrynka

Jojo, taky ten shop znám. Brala jsem tam jiné věci, ale kosmetiku jsem zkusila až teď. A je mi to docela líto, že jsem rovnou nekoupila od alpika hned. Je super, šetrná. Ale díky za info.

Vercule

Ahojky, je to tak. Kvalitní kosmetika je potřeba. Je dobré do ni investovat. Ale zajímalo by mě, zda někdo používá bio kosmetiku? Jak se vám osvědčila?

Derrynka

Já teda jedu na bio a eko kvalitě. Ta se mi osvědčila opravdu maximálně a jiné produkty, než v této kvalitě ani nechci.

Kajolka

To si teda piš. Já chodím pravidelně i na odborná ošetření pleti, ale jinak mám kvalitní bio kosmetiku. A ta pleť to pozná :)

Vercule

Ahoj, co vše na péči o pleť používáš? :)

Kajolka

No, já mám docela dost produktů, protože péče o pleť je hodně důležitá. Mám krímy, sera a tonika :)

Cizecek.M

Jakou kosmetiku kupuješ? A kde? Já hledám eko kosmetiku. Myslíš, že taková vůbec je? A cenově dostupná?

Vercule

Ahoj, tak na jakou kosmetiku jsi nakonec vsadila? :)

Cizecek.M

Ahoj, pokud se ptáš mě, tak já jsem vsadila na tu kosmetiku od Alpik. Vyhovuje mi fakt maximálně, protože jejich produkty jsou bio a eko :) Sedí mi perfektně, nemám nejmenší problém :)

Vikki.vivi

No, koukala ses na ten alpik shop? Tam mají bio a eko produkty. Já tam nakupuju bio kosmetiku a musím říct, že jsem s ní fakt spokojená. Konečně něco, co mi fakt sedne.

Vercule

Ahoj, kde jsi nakonec koupila tu eko komsetiku? Já jsem hledala na netu a líbí se mi nabídka alpik. Znáš ten shop?

Lailinka

Ahoj, je :) Sama ji používám :) Kupuju ji od https://www.al­pik.cz/kosmeti­ka/. A doporučuju, fakt výborný produkty :)

KaraskovaAl

Tam mají opravdu hodně značek, co jsem se tak dívala. Co ti od nich vyhovuje nejvíc?

Honzin8

Jojo, kosmetika od alpik je super. Oni mají totiž bio a eko produkty a já si hodně na tohle potrpím. Beru od nich i prostředky na úklid.

Michalov

Dobrý den, máte za sebou někdo úspěšný boj proti akné? Dokážete mi poradit, jak se ho nadobro zbavit?

Jiřinkovy

Úplně nadobro se akné jen tak lehce nezbavíte, je to různá řada procesů v těle, já jsem ale narazila na krém, který napomáhá jeho rychlému vyhojení.

Michalov

Opravdu? To bych mohl vyzkoušet, poradíte mi prosím, co to je za krém?

Jiřinkovy

Ano jistě, podívejte se na www.kelapher.cz, krém funguje na základě obsahu laktoferin. Je to přírodní protizánětlivá látka, která hojení zrychlí.