MarkettB

Poledancing

Ahoj, ahoj :) jsem z Prahy a chci začít navštěvovat kurzy pole dance, doporučil byste mi někdo nějaké dobré studio? Jedna spolužačka mluvila o Poletime, znáte někdo?

Odpovědi
Broukk

Zdravíčko :) já už mám kurzy za sebou a chytlo mě to tak, že se dívám po tyčích a budu předělávat byt, abych mohla mít tyč doma :P jinak studio, o kterém píšeš není špatné, já osobně tam nechodila, ale znám pár lidí, kteří ano :) to víš, jak s tímhle začneš nedá ti to, budeš si o tom chtít povídat, najdeš na fórech, chatech a diskuzích lidi, kteří jsou nalazení na stejné vlně a poznáš spoustu nových lidí :P

MarkettB

Díky za odpověď brouku :) máš pravdu, prolézám diskuze, videa a podobně a zjišťuji čím dál více informací a čím více toho o tomto sportu vím, tím více se těším, až začnu navštěvovat kurzy :) Domluvily jsme se s kamarádkou, že do toho půjdeme spolu,musíme jen počkat, až začnou zase kurzy pro začátečníky a vrhneme se na to :)