Avatar uživatele
zjentek

Pokud velmi intenzivně vnímám ženskou krásu, tak jsem vlastně poten. nebezpečný jinak spokojeným manželstvím a rodinám?

No to mě teda potento co když tomu tak je? 🤨😮😯


Marci, tak jistě, v duchu vzájemné úcty a respektu určitě, ale… Nestanu se takto vlastně jen dalším prachobyčejným pokrytcem? Ve smyslu – někdy ne, ovšem jindy se naopak obávat projevit své nejčistší, nejhlubší a nejupřímnější pocity, například jen kvůli nějakého „umělého“, nepřirozeného svazku s mizivou (možná nulovou) perspektivou nenuceného rozvoje?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Pro manžela/partnera ženy, ve vztahu, alespoň spokojené partnerky,
žádným nebezpečím nebudeš 😉
Můžeš obdivovat, vnímat a loudit, snažit se, jak umíš. Většinou ti pšenka nepokvete 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arcimozek

Synu, už jsem Vám kdysi psal, ať necháte těch frivolností a začnete opravdu žít, žít jako já, svobodně, bez materiálních hranic. Jste pořád příliš lidksý, musíte se oprostit od těchto zvířecích pudů.

Pro více informací mi napište.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Ty jsi jen obyčejný žvanil, který se snaží plácat o něčem, o čemž nemá ani šajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vnímej si do aleluja, ale jen ženskou krásu svobodných, rozvedených a vdov. 😄

Hodní muži jdou do nebe, „zlobiví“ muži vám ho přinesou. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Potenciálně? 😮 Chmm, gmmm…
Bez urážky, jen mezi námi – jsi si JISTÝ, že by nebylo vhodnější použití termínu IMPOTENCIÁLNĚ? 😉 😄 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Sorry, text se v odpovědi po doplnění zvětšil, ale ne mou zásluhou. 🙂

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, ten palec tobě byl hrubý překlik, je ti to doufám jasný, ano?

Avatar uživatele
zjentek

Aliene, tak počkat, tady budu dělat, že jsem nepochopil a snažit se brát tak, jax to myslel! 🤨👊🤪

Avatar uživatele
zjentek

Arcimozek, mně bohužel nemáš co nabídnout.

Avatar uživatele
zjentek

Da ny, z mládí mám docela jinou praktickou zkušenost a dost se za ni stydím. Ovšem vše a za všech okolností se vždy obešlo absolutně bez loudění, ve vší úctě a pokoře. Naopak, čím méně loudění, tím více aktu samotného. Vlastně se stydím za ženy, coby plémě. (;

Nový příspěvek