zjentek

Pokud velmi intenzivně vnímám ženskou krásu, tak jsem vlastně poten. nebezpečný jinak spokojeným manželstvím a rodinám?

No to mě teda potento co když tomu tak je? 🤨😮😯

Marci, tak jistě, v duchu vzájemné úcty a respektu určitě, ale… Nestanu se takto vlastně jen dalším prachobyčejným pokrytcem? Ve smyslu – někdy ne, ovšem jindy se naopak obávat projevit své nejčistší, nejhlubší a nejupřímnější pocity, například jen kvůli nějakého „umělého“, nepřirozeného svazku s mizivou (možná nulovou) perspektivou nenuceného rozvoje?

Nejlepší odpověď
da ny

Pro manžela/partnera ženy, ve vztahu, alespoň spokojené partnerky,
žádným nebezpečím nebudeš 😉
Můžeš obdivovat, vnímat a loudit, snažit se, jak umíš. Většinou ti pšenka nepokvete 😉

Další odpovědi
Arcimozek

Synu, už jsem Vám kdysi psal, ať necháte těch frivolností a začnete opravdu žít, žít jako já, svobodně, bez materiálních hranic. Jste pořád příliš lidksý, musíte se oprostit od těchto zvířecích pudů.

Pro více informací mi napište.

elkon

Ty jsi jen obyčejný žvanil, který se snaží plácat o něčem, o čemž nemá ani šajn.

marci1

Vnímej si do aleluja, ale jen ženskou krásu svobodných, rozvedených a vdov. 😄

Hodní muži jdou do nebe, „zlobiví“ muži vám ho přinesou. 🙂

aliendrone

Potenciálně? 😮 Chmm, gmmm…
Bez urážky, jen mezi námi – jsi si JISTÝ, že by nebylo vhodnější použití termínu IMPOTENCIÁLNĚ? 😉 😄 😁

marci1

Sorry, text se v odpovědi po doplnění zvětšil, ale ne mou zásluhou. 🙂

zjentek

Elkon, ten palec tobě byl hrubý překlik, je ti to doufám jasný, ano?

zjentek

Aliene, tak počkat, tady budu dělat, že jsem nepochopil a snažit se brát tak, jax to myslel! 🤨👊🤪

zjentek

Arcimozek, mně bohužel nemáš co nabídnout.

zjentek

Da ny, z mládí mám docela jinou praktickou zkušenost a dost se za ni stydím. Ovšem vše a za všech okolností se vždy obešlo absolutně bez loudění, ve vší úctě a pokoře. Naopak, čím méně loudění, tím více aktu samotného. Vlastně se stydím za ženy, coby plémě. (;