zjentek

Pokud si člověk po dobu žití dělá ze života tak říkajíc „kozy“, půjde nečekaně o dlaždiče, nebo i jiné profese?

S kým je největší sranda a veselý život?

Nejlepší odpověď
aliendrone

S profesí to nemá nic společného, spíše s osobní náturou a vkusem každého soudruha. Nicméně…

Pokud si je dotyčný bude dělat INTENZIVNĚ, tak už za minulého režimu u těch dlažek mohl skončit. Nyní platí mnohonásobně. 😉 🙂

Další odpovědi
Rokio

Asi s komikem, pokud je v tom dobrý.

da ny

Na profesi nezáleží.
Všeho, tak akorát. Všeho moc škodí, ostatním a pak aktérovi.
Důležité je umět si udělat „kozy“ (legraci), ze sebe,
Sranda a srandičky na druhých. mohou být nepříjemné (nepochopené) okolím a blízkými.

Ano, smích léčí, trapasy snižují napětí i starosti lze hodit za hlavu.
Kdo se umí zasmát sám sobě, posiluje svou resilienci 😉 A o to jde především.
Být veselá kopa je fajn.
Ale. Nezapomínejme na rovnováhu, panující na Zemi i ve Vesmíru.
K smíchu totiž patří také pláč.......

aliendrone

zjentek>>> Čéče nwm jak je to možné, ale pokud dojde na ty kozy, tak zábava je snad nekonečná (přinejmenším pokud jde o mě). Neomrzí a neomrzí, baví prostě POŘÁD! 😁

zjentek

Též, PŘESNĚ!!! 😂😁😉

zjentek

Rokio, nesouhlasím tak docela. Vezmu jeden konkrétní příklad- Štěpán Kozub. Domnívám se, že na př. ta dlažba/dláždění by mu šly mnohem, mnohem lépe, než být komikem. Děkuju.