Amie

Pokud muž po pár pivech vidí ošklivou ženu hezkou, jak to je s tou hezkou?

Říká se, že muži po několika pivech vidí holku, kterou by jinak ani nepozdravili, jako sexy kočku. No, po mých zkušenostech bych tomu i věřila. Ale jak to dopadne s tou, která se mu líbí nebo prostě hezká je, když jsou střízliví? Bude to mít stejný, akorát opačný účinek?

Máte s tím muži nějaké zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Po váce pivech jsou všechny hezké. Ty hezké ještě hezčí. To je potom i tchýně krasavice.

Další odpovědi
Damiana

Myslím, že se snažíš rozebírat fór. Je to myšleno tak, že opilému člověku se zatemní mysl, změní pohled na svět a pod vlivem (drogy) alkoholu se mu zdá všechno krásné.
Opilý člověk se cítí silný, mocný, často bohužel i vtipný a výřečný. A to, že se mu líbí najednou „ošklivka“?
Hhh – Po flašce Tuzemáku bude vyznávat lásku klidně i prázdné barové stoličce!

briketka10

to se vypráví pouze jako vtip..

anonym

briketko, to fakt není vtip., Jedno ruské a pravdivé přísloví říká, že není ošklivých žen. Je pouze málo vodky. A platí to i obráceně.

venkovan

No hezkou prakticky nevidí, protože jak jí osloví, dá ožralovi jednu přes tlamu až se mu zatemní před očima.
Proto muž se vzhlídne v ošklivce, neb leckterá s nízkým sebevědomím čeká až se na ní opilec podívá.