zjentek

Pokud by Rusko vyhlásilo Ukrajině válku, jak dlouho očekáváte, že by tato mohla trvat?

Stačí odhad, vlastní představa.

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Válku konkludentně vyhlásilo před 8 lety.

Další odpovědi
paul1

Myslím, že dlouho ne. Dávám jim tak rok, nejvýše dva (citát z filmu)

Ametyst

To není nutné. Stačí, že válku vyhlásila masmedia, a tuším, že ještě v době, kdy byla ruská armáda na vlastním území. 🙂

_Bůh_

Ametyst: Ukaž nám, kde média vyhlásila válku, když Rusové před 8 lety v neoznačených uniformách vtrhli na Ukrajinu. Těším se na odpověď.

zjentek

Jééééé, Bůhu, konečně seriózní termín- konkludentně. Ano, konkludentně- zde Rusko zcela zřejmě zareagovalo/jednalo tak, aby v daný moment JASNĚ vyjádřilo jeho vůli jako účastníka PRÁVNÍHO úkonu.