zjentek

Pokud by člověk měl tu potřebu žít ve městě, jaké/které je to nejlepší pro život?

Nejlepší odpověď
da ny

Pro můj život, už dnes, jen to moje.....

V ČR prý vede Praha
https://www.de­nik.cz/cesi-v-cislech/misto-pro-zivot-srovnani-kraj-region-nejlepsi-praha-zebricek-2023.html
https://www.byz­nysakce.cz/mis­toprozivot2023?lan­g=cs
Žiji v tom nejhorším, nejchudším místě republiky. Ale mám ten lázeňský trojúhelník celkem ráda. Kdybych si mohla vybrat, byly by to v kraji Mariánské Lázně.
Jinak České Budějovice. Písek, Vodňany nebo Plzeň. Zůstane však jen u bývalého snu 😉
Bylo by mi jedno, jak je místo v řebříčku hodnoceno 😉

Další odpovědi
Kelt

Co je pro tebe nejlepší pro život? Kulturní, společenský? Potřebuješ se co nejlépe dostat na nějaké místo? Pak záleží na dopravní situaci. Například v Chrudimi se daří potkanům, protože je jich tam 4 x více než místních obyvatel. A těch faktorů je vce a pro každého je důležité něco jiného.

Drap

Nelze takto určit, každý z nás má své priority, zájmy a upřednostňuje něco jiného.

Ametyst

Řekla bych, že Budapešť. A tady třeba Šumperk. Litomyšl. Žďár nad Sázavou. Dej na reference těch, kteří tam bydlí.

Rokio

V Česku má Hradec Králové vysokou životní úroveň.

Arne1

Takových průzkumů už jsem pár četl. Většinou vyhrává Vídeň.

Emefej

To je subjektivní, každému vyhovuje něco jiného. Nedá se odpovědět.

zjentek

Ametystík 😂

zjentek

…A „dycky Most“! 😃

Ametyst

Da ny: Kamarádka se odstěhovala z Mariánek kvůli mizerné lékařské péči. Je to tam tak komerčně zaměřené na lázeňství, že místní jsou na chvostu zájmu doktorů. Zvolila Plzeň, a polepšila si.