Zlatý

Poháry jako dezert?

Ráda bych připravila jako dezert do pohárů tu hmotu, co se dává na třepací buchtu. Synovec nemá rád čokoládu. A mě nenapadá nic, co k té hmotě s mandarinkama přidat.
Prosím, máte nějaká tip?
Díky
Doplňuji:
Dami, já nemyslela dávat čokoládu na tento dezert. Tento je náhrada za ten, který dělám s čokoládou, protože otatní čoko jedí a chtějí.
A napadlo mě dát na dno piškot, pak hmotu a posypat nasekanými pistáciemi. Na ozdobu tam šoupnu ty tenké oříškové trubičky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím, co je třepací buchta :-D
Ovoce v poháru bych lehce proložil piškoty a zalil pudinkem, nebo želatinou. Nechal vychladnout a podával. Také šlehačka se nahoru hodí ;-)
Doplňuji:
Piškoty je ale vhodné nejdříve lehce pokapat buď šťávou z konzervovaného ovoce, nebo pokud možno odpovídajícím sirupem.
Zkušenost

Další odpovědi:

Zlatý

Ty piškoty jsou dobrý nápad.
Zkus pak na to dát třeba i karamelovou polevu (cukr upálíš na karamel, zaliješ smetanou a rozvaříš).
Ale jinak, já myslím, že to už nic moc nepotřebuje, ovoce a krém tam bude, čokoládu bych tam ani nehledala. Možná tak nahoru kopec šlehačky a přelít tím karamelem, ale to už je na tobě:-)
Doplňuji:
Aha:-)
Já myslela, že máš čokoládu ráda trochu jako Stracciatellu - rovnou v tom krému...:-)
Ty pistácie bych předem nasucho opražila, pak jsou ještě chutnější:-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.