PackaMala

Podvádí mě nebo si mě chce vzít?

Dobrý den, jsem úplně v háji nebo ne já vlastně nevím co si mám myslet!!! Včera jsem našla u přítele na počítači v historii že byl na stránkách prsteny cz a prohlížel si tam zásnubní prsteny a. Otázka zní jestli se rozhodl náš vstah ze kterého už máme mimochodem jedno dítě zlegalizovat a nebo jestli má někoho jiného! Pravda je že se chová posslední dobou divě. Nikoli že by byl zlý nebo protivný to né spíš naopak ale právě prototo nevím jestli to na mě jenom nehraje aby zamaskoval právě tu nevěru. Zase si mnyslím, že by mi to asi řekl kdyby byla jiná, nebo bych to poznala. Se sexem problémy nemáme taknevím co si myslet!!!

Nejlepší odpověď
gecco

To máš z toho, že prohlížíš historii (´šmejdíš´!)…
Baby zatracený…!
😉
Nemysli si nic, nebuď zvědavá a počkej – ono se to vyvrbí…
😉

Další odpovědi
klumprt

Z mojí historie taky nevyplývá, že bych si chtěl vzít asiatku ve školní uniformě.
Myslím, že děláte příliš ukvapené závěry. Méně slídění, více důvěry. Jinak ten vztah nejspíš brzo zničíte.

arygnoc

to sa dozviete, až keď mu prešmejdíte telefón, vrecká, peňaženku a vyspovedáte všetkých jeho známych a známe.
keď špiclovať, tak poriadne.

;-Q

Drap

Lézt někomu do soukromí se nevyplácí. Pokud chceš vědět jak na tom jsi, tak co se ho třeba zeptat. On bude jistě vědět lépe než my.

anonym

Mysli si co chceš,nešpehuj manžela,pokud máš v něj důvěru,ale myslím si,že prsten by jinej asi nedal.

LysoňXXX

Z tohoto důvodu mám mobil na heslo. Jak se automaticky zamknou klávesy, tak pro odemknutí jedině s heslem. Na pc heslo má 16 znaků + kdyby náhodou pravidelně mažu historii i s mezipamětí. PIN na kartu mám jen já v hlavě. Sice nemám co schovávat, ale intuice přesně před takovýma ženskýma mi radí, abych měl vše na heslo.
Doplňuji:
Doplňuji- jednou jsem byl s polovičkou víc jak rok. Kamarádi mi po čase začali říkat proč jim píšu SMS s tím, že nemám čas a nejdu večer na pivo. Já koukal jak puk. Věděl jsem odkud vítr vane. Polovička se dušovala, že mi do mobilu nikdy nelezla, neleze a nepoleze. Prý na to nemá povahu. (To jsem ho ještě měl bez hesla) Jednoho večera jsem šel do sprchy a nechal ho na stole (schválně) Pustil vodu a dělal, že se sprchuji. Po cca 7min jsem vyletěl ze sprchy oblečený a jaké bylo překvapení, když ona měla můj mobil v ruce a už sondovala SMSky, hovory a fb.. Brečela, fňukala a omlouvala se. Druhý den letěla z baráku. Samozřejmě, že ty SMS psala přátelům ona..

Mirdas

A to jsi to tam našla zcela náhodou?
Je to jeden z nejlepších důvodů jak si partnera odpudit!

iceT

asi bych taky šmejdila,kdyby se můj přítel choval DIVĚ

gagaga

ja jen doufam, ze ho mel pro nejakou jinou ..
ani bych se nedivila

  • iv-

anonym

ten prstýnek?

gagaga

jo :)

anonym

já měl na mysli ten cit!co má dole,,,,,,

gagaga

aha :)
ja uz zapomnela..co to tam vy chlapi mate:p