Pokročilý

Podle čeho se vybírají nejvíce sexy muži planety?

Dobrý den. Nevím, jestli to tady někdo sleduje nebo zná alespoň prvních 10 mužů považovaných za nejvíce sexy může této planety (podle časopisu People), ale zajímalo by mě, podle čeho se to hodnotí. Když řeknu třeba příklady mužů, kteří se tam vyskytuji: Ryan Reynolds (můj favorit...), Chris Hemsworth, Adam Levine, Gerard Butler, Bradley Cooper, George Clooney... s některými souhlasím, s některými ne, to je jedno, každý máme jiný vkus. :)
Jde o to, že stále nevím, jaké jsou rysy toho spravného sexy muže planety. :) :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

je to o názoru porotců. když vidím různé missky, tak mi dost často připadá kdejaká holka z ulice hezčí a hlavně chytřejší. to že někdo umí cizí jazyk, studuje VŠ a v pánských časopisech špulí všechny pysky, pro mě neznamená nic

Další odpovědi:

Stříbrný

Planeta = USA?

Určitě né Irán a Saudská Arábie, že:DDD

To bys měl vědět, že takovéto všelijaké akce tam živí spoustu mediálních příživníků, kteří jinak nic neumí:DDD

Zlatý

Podle vzhledu, osobního šarmu a popularity

Zlatý

Nemám ponětí, nejsem 4 a více %.

Zlatý

Od popularity je jen krůček k nadité šrajtofli, kde ukrývají ty své "správné" rysy. Alespoň tyto ankety z toho vycházejí.

Diskuze k otázce

Stříbrný

klumprt

borecech

"missky špulí pysky" to vypadá na základ pro pěknou básničku nebo písňový text :-)

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.