Bronzový

Podle čeho se pozná skutečný kamarád?

Podle čeho se pozná skutečný kamarád nebo skutečná kamarádka. Zatím jsem se setkala jenom s falešnými přáteli, tak by mě zajímalo, podle jakých kritérií někoho takového posuzujete vy...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bude při tobě stát když tě všichni opustí.Pozná se i podle toho že se mu svěříš bez obav i s těmi nejtajnějšími věcmi které si střežíš a budeš vědět že on tě nezklame.Bohužel člověk má v životě bud jednoho nebo žádného takového člověka.

Další odpovědi:

Pokročilý

pomuze ti az budes plne v nejhorsim ...

Bronzový

Dobrych mam opravdu jen par, ostatni jsou spis jen znamosti. A jak poznam? No obecne, ze stylu rozhovoru mezi nama se dost pozna. Proste takovy pocit, ze tohle je opravdu kamos. Podle toho o jakych tematech se bavime. Podle toho, jak se ke me chova.

A jinak jestli pomuze v nesnazi. To se bere casto za dost dobry priklad projevu pratelstvi.

Zlatý

Presne tak,pozna te az Vam bude nejhur. Ale da se to poznat i podle zdanlivych malickosti.Treba ze nemluvi jen o sobe,ale uprimne se zajima o Vas a Vase problemy a nabidne Vam treba i nejake reseni..

Stříbrný

Pro mne toto nejlépe vystihuje píseň Vladimira Vysockého. Abych necitovala, dávám do odkazu český překlad této písně. Není to sice jako v originále, ale myšlenka je zachována.

Zdroj: http://www.odaha.com/tomas-oda ha/recenze/cetba/uryvky/vladim ir-vysockij-pisen-kamaradovi

Stříbrný

Na Vaši otázku jsou dvě přísloví,která padnou.
Přítel je ten,kdo první přijde,když všichni odejdou.
Přítel je ten,kdo o nás všechno ví a přesto nás má rád.

Pokročilý

Zkus jí nechat samotnou s tvým manželem a budeš vědět koho si hřeješ na na hrudi.Jestli kamarádku,nebo zmiji

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.