Avatar uživatele
Punkie44

Falešná kamarádka

Ahoj, už od 1. třídy, což je asi 9 let se bavím s jednou holkou (Monika)..ona se přistěhovala do města a já byla první, kdo se s ní bavil a hned se z nás staly nejlepší kamarádky. Pořád jsme byly spolu už od dětství. Potom od 6. třídy jsem si našla další kamarádku (Adéla) a byly jsme už tři nejlepší kámošky. Teď mi připadá, že Monika se se mnou přestává bavit..a zůstala jsem jen já a Aďa..vůbec nevím proč, nic jsem neudělala špatně..A jednou, když u nás spala, nechala si otevřené zprávy na FB a šla pryč..všimla jsem si, že mě pomlouvá s mým bývalým a ještě s několika lidmi..A když si někoho najdu, tak hned si z nás dělá srandu..Přitom do našeho vztahu jí nic není.. Potom mi Aďa řekla, že byla venku s Monikou a prý o mě říkala, že se se mnou baví jen proto, že jsem byla první, kdo se přistěhoval, a že už ji strašně seru a těší se, až konečně půjde na střední a že už mě neuvidí. Když mi to řekla, tak jsem vůbec nevěděla co si mám myslet..je mi úplně na nic..Připadá mi, že mě úplně zradila a všechno to, co jsme spolu zažily..byla jen lež. A to mi ještě nedávno říkala, že jsme nejlepší kámošky na vždy.. BFF… best FAKE friends. Teď nevím, co mám dělat, jestli jí mám něco říct, nebo dělat, že nic nevím..nebo na ni zapomenout..ale to nejde jen tak po 9 letech..Poradíte mi něco prosím? :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, marci1 před 3468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Kamarádka by neměla být falešná. Potom se jí nemůžeš s ničím svěřit , ani jí věřit ! ☹ Najdi si kamarádky, kterým můžeš věřit, nezradí Tě, nepomluví. A věř mi, je to docela těžké ! ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ať ti vleze na záda 😁
Kašli na ni a máš po problému, naco je ti taková kamarádka, to vlastně už dávno není kamarádka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

Ty vole to jsou starosti :D
Kéž bych se já měl tak, jak se máš ty :)
Pošli ji do p..... Hotovo ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rafaelo111

Beer4Real…přesně, řeč muže
vy ženské všechno moc řešíte,a co hůř nedokážete řešit věci osobně(samostatně) ale hned to musí vědět všichni kolem vás (např v práci: keci, keci, drbárny,chychy chacha chocho : potom ta práce pak vypadá jak vypadá)
Doplňuji:
no s tou prací to až tak neva, ale my muži ty vaše trable musíme vstřebávat (nedobrovolně poslouchat)

Upravil/a: Rafaelo111

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Pomalu dospíváš a poprvé se setkáváš s tím, že ne každý myslí
upřímně vše, co ti říká. Takových lidí potkáš v životě víc – na střední
i vysoké škole, v zaměstnání, …

Než začneš někomu důvěřovat, budeš si jej muset prověřit,
ale ani tak se zklamání nevyhneš.

V tomto případě jsi udělala chybu v přibrání další kamarádky. Trojice (téměř)
nikdy nedělá dobrotu. Je lepší se stýkat s oběma, ale samostatně (ne s oběma najednou).

Já bych jí nic neříkala (nestála by mi za to).
Ale jestli to cítíš jinak, klidně si s ní promluv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Já bych jí to řekla, že vím co psala apod. a že se spolu taky už nemusíme bavit ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já bych řek že je to normální, potkali jste se v době když jste byli ještě děti a teď, jak dospíváte se vám začínají tvarovat osobnosti a postupně zjišťujete že se od sebe vzdalujete, máte čím dál tím míň společnýho nebo dokonce jak říkáš, začínáte jedna druhou srát. Já bych řekl že ona je teď v podobný, možná dokonce horší situaci než seš ty, protože začíná cítit že už tě nemá ráda, ale přes to s tebou musí trávit každý den čas, a to nedobrovolně, ze setrvačnosti, protože jak říkáš, nemůžeš jen tak zahodit 9 let přátelství, co bys to byla potom asi za člověka že? A to jí nejspíš ubíjí. To že tě před někým pomlouvá je věc druhá, ale nejspíš si potřebuje někam upustit, zbavit se toho pocitu frustrace kdy čeká na konec školní docházky jako na vysvobození z vězení přátelství. Ber to tak že má alespoň dost ohledu, aby ti to co cítí neřekla přímo do ksichtoobličeje.

Víš, konec přátelství je složitá věc, když se rozejdeš s klukem, můžeš říct že máš někoho jinýho, ale jak se rozejdeš s kamarádkou? V kamarádství funguje polygamie, takže prakticky nemáš jinou možnost než tomu dotyčnýmu překopat život vejpůl, na což ona evidentně nemá koule, takže zase tak špatná taky nebude, když čeká až to za ní život vyřeší sám.

A nemůžeš lpět na kamarádství jenom proto že někdo s někým mluvil první.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

These hoes ain't loyal !
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JXRN_LkCa_o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
boticky34

Ja bych to zatim ignorovala treba to udelala jen aby byla zajimava a ted ji to mrzi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Beer4Real jde s kámošem : „hele vole buchta vole“--- „kdé vole“?---„támle vole“--- „týýý vole“!!! :DDD

před 3468 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Beer4Real

Cool Story ;)

před 3468 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek