Kepler

Podle čeho a jak si stahujete hudební soubory?

Jako příklad třeba pop a hity, nebo i žánrově. Já jsem nepřišel na nic lepšího, než poslouchat internetová rádia, kde většinou ukáží i kapelu, interpreta i název skladby. Tak si je zapíšu do sešitu a pak se snažím stáhnout ze stahuj.cz. Někdy se najít podaří, jindy ne. No a pak si to rozškatulkuju do podsouborů. Je pravda, že se současnou hudební scénou jsem už poněkud ztratil kontakt, přesto se mi hodně věcí líbí.

Nejlepší odpověď
michalds

Já podobně, až na to, že místo stahuj.cz využívám uloz.to. Mají tam toho víc. Stahuji často celá alba.

Další odpovědi
orestez

Vůbec nějaké centrum stahuj neznám. Rád co teď znám, je Zara Larson, Alexander Louis a youtůbko nebo soundcloud nabídne podobné, co by se mi mohlo líbit. S čím bych rád utratil ušní kontakt, je česká hudební scéna. Vždyť bez kvalitních skladeb Broma je to vše cizí kopírák nebo oslava dob socíku.

Arne1

Před lety jsem si natahal spoustu vykopávek našich, francouzských, italských, maďarských, německých – a to mi na dlouho stačí. A k tomu jsem objevil nádherná (a u nás naprosto neznámá ) alba ambientní a new wave hudby jako je Keiko Matsui a 2001. Nebo rumunské interprety Dida Dragan a Nicu Alifantis.

elkon

Z dnešní hudby nic, protože to nemá pro mě žádnou úroveň a z toho co mě zajímá (už jsem toho nastahoval dost, upravil a dal do složek na flešku do auta – dříve CD, dohromady kolem tisíce skladeb, v asi sedmdesáti složkách), jsem stahoval hlavně pomocí MP3jam. Někdy jsem stahoval z torrentu třeba několik CD od jedné kapely a z nich jsem vybral co mě zajímá a udělal jsem CD svoje.

Kepler

michalds: ano, taky používám ulozto.cz. Jen jsem si to trochu popletl.

ivzez

Ze Stahuj.cz stahuji software.

Ke stahování hudby někdy (spíše zřídka) používám UložTo,
častěji YouTube. Adresu videa zadám na webu http://conver­t2mp3.net/ ,
kde mohu zvolit formát (často volím MP3) a nakonec upravít název, interpreta, „tagy“ apod.