Zlatonka

Kde si stahujete hudbu z internetu na mp3? Abych to mohla poslouchat i v autě.

Ale ne písničky jako videa.
Doplňuji:
Zkusila jsem ztahovat písničky z ulozto.cz a na disk se mi vypálila jen jedna písnička a disk mám plný. Prý to jde nějak přeformátovat na mp3. Můžete mi poradit jak?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já to stahuji z you tube přes a tube catcher, kde si zvolím, aby mi to převedlo na mp3.

Další odpovědi
Jahoda

Ulozto.cz

Terryle

Skoro cokoli se dá najít na torrentech. Stáhneš si program (třeba MicroTorrent – http://www.uto­rrent.cz/), pak si najdeš na netu požadovanej torrent soubor , otevřeš ho v programu MicroTorrent a jedeš.
Ale bacha, není to legální ;o) Ale pokud se tím nebudeš moc chvástat a nebudeš tahat neustále giga dat a hlavně to nebudeš šířit dál, nic by se Ti stát nemělo.

oskar

Já stahuji na mp3ky.net

janek66

Zkuste třeba stránky www.mp3hits.cz po registraci si můžete vybrat a stahovat písničky podle žánrů.Všechny jsou ve formátu mp3 a můžete si je rovnou vypálit na cd a poslouchat v mp3 přehrávači.