Pokročilý

Podařilo se vám někomu zhubnout 10 - 20 kg ? A jak ?

Hubnutí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podařilo se mi zhubnout 12 kg pouze snížením objemu příjmu stravy - jedl jsem to samé ale méně. V závěru ( když jsem si si zvykl na režim) to bylo až moc snadné a tak jsem podlehl dojmu že je to brnkačka a je to navždy. Kila se mi vrátila ( jo jo efekt ) a teď s nima nemohu hnout.

Další odpovědi:

Stříbrný

Kvůli vyššímu cukru v krvi jsem musel vysadit tuky a cukr z jidelníčku jíst častěji min.5xdenně menší porce a trochu zeleniny(před tím skoro žádnou-jsem masožravec) a za rok jsem sundal 15kg.

Zlatý

Jest pravidelně až 6x denně malé dávky jidla s nízkým obsahem cukru a tuku.Také dostatek pohybu hodně pí neslazené nápoje bez bublinek.Mě se podařilo zhodit 20kg a pokračuji stale v tom trendu a držím váhu.

Kamarádky tchán zhubl 17 kg po používání jedné diety. Dieta trvá 3 měsíce a je bez jojo efektu, teď jí začala držet kamarádka tak jsem na ní zvědavá. Tato dieta je pod vedením doktorů a stojí cca 5000,-na ty 3 měsíce

Pokročilý

týden jíš jen zeleninovou polívku a dalších pár věcí podívej na internet

Pokročilý

Musím se pochlubit :-) podařilo se mi zhubnout 18 kg za necelý 1 rok. Ale začala jsem cvičit a úplně jinak se stravovat než předtím. Jinak bych to nedala. Je to dřina, ale stojí to za to. Musí být motivace a tu já mám :-) Na žádné zázraky nevěřím a sama za sebe - bez pohybu by to nešlo...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.