Počítal Karel Gott s letošním Slavíkem?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě že nepočítal, stejně jako léta předešlá

Další odpovědi
anonym

Myslím,že ano,on snad bude doživotní slavík.
Doplňuji:
Vloni si dal ale pauzu,myslím,že na to letos čekal.

Hawajka

Zeptej se ho a uvidíš ! :D

Doplňuji: Mhol si být nejistý když mu minulý rok vzal Slavíka Klus.

MonkeyKing

Kdo je Karel Gott a proč slavík s velkým S?

zjentek

ve společnosti, kde profesionalita není kritériem k dosažení úspěchu, se dá lecos předvídat i léta dopředu

marci1

Samozřejmě, jako vždy v legraci tvrdil, že počítal. 🙂 Ve skrytu duše jistě doufal, ale počítat v takovéto sms soutěži s tím, že vyhraje, jistě nelze. Je to „profík“ a přeji mu to. 🙂