Supercom

Počítač Win7 heslo

Dobrý den, mám počítač a muj bratr mi zmenil heslo admina. Nechce mi ho rict. Mam pristup jen k uctu se standartnim opravnenim. Nemohu nic instalovat, nebo heslo zjistit z prikazoveho radku. Neexistuje nejaky zpusob, jak zjistit heslo Administratora ale nemenit? Potrebuji to rychle. Presto dekuji za jakoukoliv odpoved.

Odpovědi
anonym

Asi měl k tomu důvod 😉 Pokud si „expert“ přes Linux, tak za 10minut ho máš zjištěné.

huxa

zde máš návod a dle jednoho uživatele bys to měl mít do pěti minut provedené

http://blog.za­rohem.cz/clanek­.asp?cislo=796