Menchen

Máte zkušenosti s pocitem derealizace? Může být způsoben krátkým a špatným spánkem?

Dobrý den, mám menší problém, mám pocity derealizace poslední dobou, myslím, že by to mohlo být způsobeno krátkým a špatným spánkem. Byl jsem ve škole si něco vyzvědnout a když jsem čekal s učitelkou, uvědomoval jsem si několikrát realitu a někdy si mi zdála neskutečná. Samozřejmě toto bylo chvilkové a potom to přestalo. Byl to pocit, jako by realita nebyla skutečná a byl to sen. Poslední dobou to mám často, jednou se mi to stalo na procházce, kdy jsem v jednu chvilku zapomněl proč jsem, kde jsem a znova jsem si uvědomil realitu, že tam doopravdy jsem a je to skutečné a není to sen. Domnívám se, že to bude tím spánkem, rád bych požádal o radu kdo s tímto má zkušenosti.

Odpovědi
Alesh

Tak se vyspi a uvidíš, jestli to přejde, tak je to ok. Pokud ne, konzultuj to u psychologa.

PetrCZ

Také jsem měl problémy se spánkem, ale začal jsem používat CBD olej z https://www.cib­dol.cz/, abych se cítil uvolněněji. Od té doby, co používám olej, spím lépe a déle. Doufejme, že vám to pomůže.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Menchen

V ty dny jsem chodil spát ve 3h ráno a vstával v 8.

Mr. Marek

Kolik jste toho naspal přes den? A pokud jste nespal, čemu jste se věnoval?