Tw!st

Trpí tu někdo depersonalizací a derealizací?

Mám už asi 7 let depersonalizaci a derealizaci (symptom DPDR), a za poslední 2 roky jsem měl takový stav bohudík jen vyjímečně. Chci se zeptat někoho, kdo má také DPDR. Jak často zhruba takové stavy míváte? Pokud stav dostanete zrovna když jste v práci nebo když řídíte, jste schopni s pocitem duše mimo tělo pokračovat dál, nebo musíte počkat než stav přejde? Ptám se protože ačkoliv se to u mě za poslední 2 roky zlepšilo, tak si plánuju dělat řidičák, tak se bojím toho, že dostanu DPDR stav za volantem. Díky za odpovědi.

Odpovědi
briketka10

Tady je odpověď na oba syndromy ( netrpím na ně).
Doporučuji Ti zajít za psychiatrem, nebo psychologem.
Pokud za ním již nechodíš. Tam Ti odpoví, jestli si ten
řidičský průkaz můžeš udělat.
Hodně štěstí.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Depersonali­zace

ivzez

Tyto věci zásadně řešte osobně s odborníkem.
Nehledejte rady v internetu!!

zjentek

Jednou jsem si šluknul trávy a myslím, že tehdy jsem se s derealizací střetl tváří v tvář. Všechny komíny tehdy hrozně kouřili, ale byl červenec.
Já na tvým místě bych počkal, až to přejde.