petras

Po instalaci Win 10 nejde vestavěná čtečka SD karet. Co s tím?

Odpovědi
anonym

W10 má více problému. U mne nejde skener. Je to ještě nedotažené, ale už jsem si na W10 zvykl i přes nějaké nesnáze.

soles

To je častý problém, ale často pomůže i pouhé automatické vyhledání aktuálního ovladače pro HW zařízení.

mosoj

W 10 nestačí jenom nainstalovat či udělat abgrade. Systém se musí nakonfigurovat a doplnit některé ovladače.

dr.luha

Nevím, co to znamená nejde, ale někdy stačí ve správě disků přiřadit k názvu písmeno, např. ADATA UDF (H) a PC už to načte.