Pokročilý

Playstation 4 nebo xbox one ?

Já mám jasno , ale zajímá mě i názor ostatních :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ačkoliv jsem převážně PCčkář, moje odpověď je PS4. Zaprvé je znatelně výkonnější (tvrdí se o 50%, ale v reálu to je asi o 25%, což je stejně dost) a zadruhé mi je Sony daleko sympatičtější než Microsoft a ten bordel, co způsobil. Plus má více přislíbených exkluzivních titulů, které i vypadají zajímavěji.

Další odpovědi:

Bronzový

Ani jedno, není nad pořádnou herní PC sestavu.

Stříbrný

Playstation 4. Xbox sice už tolik dětskou hračku nepřipomíná, přesto miluji Sony produkty, co mám s nimi zkušenosti, tak jsou kvalitní (o věcech z dílen Microsoftu se toto tvrdit úplně nedá) a navíc mám předtuchu, že xbox one se bude přehřívat stejně jako jeho předchůdce.

Zlatý

playstation je technicky vyspělejší takže například rozlišení má plné tam kde xbox jenom rescaluje z nižšího rozlišení ... osobně bych volil ps4 kdybych si musel vybírat mezi konzolemi, jinak ale zastávám názor že je PC s herní grafikou vždy lepší (tj, výkonější, univerzálnější, levnější hw i mnohem levnější hry třeba na Steamu teď o vánocích jedou běžně 75% slevy na ačkové tituly o tom se může konzolistům maximálně zdát).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.