larios22

Pivovarské Kvasnice

Pomáhají Pivovarské kvasnice zvyšovat chuť k jídlu nebo pomáhat při přibírání na váze?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Pivovarské kvasnice jsou vysoce vyváženou potravou, která má vynikající koncentraci všech vitaminů řady B. Obsahují dvacetkrát více vitaminů B1 a B2 než játra, dále obsahují všechny esenciální aminokyseliny ve vyváženém poměru, minerály a stopové prvky. Pivovarské kvasnice jsou velice výhodným doplňkem výživy, protože můžou nahradit velmi nákladné vitaminové preparáty a obsahují dvojnásobně velký obsah bílkovin než v mase. Tento zdroj bílkovin není narozdíl od masa kontaminován hormony a antibiotiky a nepodléhá tak rychlé zkáze jako maso. Velký užitek z pivovarských kvasnic mohou mít vegetariáni, lidé, kteří nesnášejí maso a hypoglykemici, kteří potřebují mnoho bílkovin. Jsou prospěšné i pro redukční dietu, protože obsahují relativně málo kalorií.

Další odpovědi
Pájo

Pivovarské kvasnice jsou přírodním zdrojem vitaminů skupiny B, enzymů, stopových prvků a dalších látek… příznivě působí na střevní bakteriální rovnováhu. Pozitivně působí na trávení jako takové. Druhotně pomáhá odstraňovat i některé kožní projevy (např. akné).
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-pangamin-draze-vim-ze-o-vitaminech-padlo-hodne-otazek-nahradi-telu-castecne-nejake-latky