Zlatý

Jaký máte názor na Pangamin Dražé, vím, že o vitamínech padlo hodně otázek, nahradí tělu částečně nějaké látky ??..

jiné v čerstvé formě nesmím, proto otázku pokládám..
http://pangamin.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Pivovarské kvasnice jsou přírodním zdrojem vitaminů skupiny B, enzymů, stopových prvků a dalších látek... příznivě působí na střevní bakteriální rovnováhu. Ano, nahrazují tělu uvedené látky.

Dtažé se liší od tablet způsobem výroby... používají se i jiné pomocné látky (při formulaci (=výrobě) lékové formy, resp. v tomto případě formy potrav. doplňku.

Dražé = pod tímto pojmem naleznete lékové formy, které vznikají postupným nanášením, či nabalováním jednotlivých vrstev, většinou na pevné jádro tvořící střed budoucího léku (doplňku). Předpokládám, že hlavní snahou výrobce Pangamin dražé je právě maskování nepříjemné chuti.

Klasické tablety Pangaminu se lisují (a neobalují = nemaskuje se tak u nich charakteristická chuť pivovarských kvasnic).

Další odpovědi:

Zlatý

Používám "normální" Pangamín už dlouho, je přírodní, takže ho snáším. Rovněž čerstvé kvasnice nemůžu. O draže nevím, vypadá jak lentilky, podívám se na ně, porovnám, čím se liší od tablet. Nesouhlasím s tvrzením, že se po pangamínu tloustne... ale něco určitě tělu dodá ...

Zlatý

Jsem zastáncem přírodních materiálú. V tyto přípravky nemám příliš důvěry. Něco tam asi je, ale jaké množství se dostane do těla, to netuším

Pokročilý

Jeden čas jsme pangamin brali z lékárny, ale v jakémsi sáčku, hádám po 50ti tabletách. Nemůžu zodpovědět, zda opravdu tělu nahradí nějaké látky, ale při pravidelném užívání jsem na sobě pociťovala méně stresu a dost mi to pomohlo i na pleť, takže bych jej hodnotila velmi kladně.

Zlatý

Pangamin téměř s určitostí obsahuje složky B-vitaminu.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

Anuket,
ten v sáčku jsem si taky dřív kupovala, ale
nemohla jsem ty tablety vůbec polknout
ani rozkousat měly tak nechutnou chuť brr..
ale na pleť je pravda účinek bezvadný :o)

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.