Pijí profesionální boxeři při tréninku obsah několika syrových vajec ve skleničce, tak jako to dělal Rocky Balboa?

Tím pokryjí potřebné denní bílkoviny?

Odpovědi
anonym

To se dělalo před 30 lety – a to ještě kopírovali Rockyho ,
Velmi běžnou příčinou nemoci z vejce je salmonela. K příznakům salmonelózy patří břišní křeče a zvracení , a vynechat 14 dnů tréninku kvůli syrovému vejci je zbytečný risk .
Nyní je na výběr nepřeberné množství doplňků které syrové vejce nahradí ba i předhoní .

dubraro

Dnes jsou pro sportovce dostupné dokonalejší výživové doplňky.