Petra02

Může se osoba, po níž se pátrá, dostavit k výslechu na kteroukoliv policejní stanici, nebo na tu původní?

Pátrání po osobě

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Když se osoba nedostaví k výslechu a a neprebira poštu, poté je na ní vyhlášeno celostátní pátrání, může se dostavit kamkoliv na policejní stanici nebo a stanici kde měla být vyslychana…

Odpovědi
led

Ak je daná osoba mimo priame pôsobisko policajnej stanice, kde má prebiehať výsluch, môže sa prihlásiť na inej policajnej stanici a pomocou nej si s príslušným vyšetrovateľom dohodnúť iný termín výsluchu, alebo tam počkať na neho.