marek1981

mám otazku,ze ci v policejní internetovej databaze hledanych osob jsou vsechny vazne hledane a stihane osoby ?

Odpovědi
zzzzz

Jsou tam ty osoby, které tam policie vloží. Žádný zákon ji nestanoví povinnost tam každého hledaného ihned dát. Může ho tam nedat třeba s taktických důvodů, prostě aby ho nevyplašili.
Doplňuji:
Ještě doplním, že se rozdělují osoby v pátrání a osoby pohřešované. Ty co jsou stíhané se nikde nezveřejňují.