Patní ostruha

Prosím nevíte někdo jak na patní ostruhu,ortoped to již viděl a žádné výsledky,strašně to bolí.Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Požadujte po Vašem lékaři at Vás pošle na rázovou vlnu tzv.Dolorclast.Léčba je účinná po asi 3 návštěvách.Pacient si ale léčbu hradí sám.Lze vyhledat na internetu ceník.Nevím kde bydlíte tak si to najděte.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud vím, tak se s tím hodí na ultrtazvuk.

Stříbrný

Lékař Vám měl doporučit ozářování .nebo chirurgické odstranění a hlavně pomoci se zmírněním bolesti.Vyhledejte odborníka ,ne předepisovače léků:pomůže se od bolesti(léky)a potom se odstraní příčina! I kolegy zmíňenou rázovou vlnou.

Bronzový

Z vl.zkušenosti doporučuju rázovou vlnu.(Pokud Vám jiná léčba nezabere tak jako mně)Je to v Motole,jedno ošetř.stojí asi 1 000kč,ale je to taková úleva,že to za to myslím stojí.

Patna ostruha ma urcite stadia liecby:
1. ultrazvuk (hradeny ZP)
2. laser (nizky poplatok- ZP nehradi)
3. razova vlna (ZP nehradi, cena 700kc - 2000kc v Prahe) - osvedcila sa vraj na cca 80% tejto diagnozy
4. operativna liecba (videl som 1 slecnu, vysledok v jej pripade katastrofalny).
V kazdom pripade je patna ostruha problem fungovania klenby nohy, vhodne vysetrenie plosky u fyzioterapeuta a kompenzovat to cvicenim pripadne pasivnou fixaciou (vlozkou), inak dojde k jo-jo efektu

Taky mám problém s ostruhou,dostala jsem 3x obsřik na chvíli to pomohlo,ale zase se to vrací.Nosím i podpatěnku,ale nepomáhá,tak taky nevím

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.