co ze?

Paranormal activity

sem se chtel zeptat jestli tento film je podle skutecne udalosti (jestli je tak sem prihodte clanky internetovou adresu )

Nejlepší odpověď
bolak

Nemám pro tebe sice žádný link, ale před dvěma lety, myslím že koncem listopadu vysílali na České televizi v pořadu 168 hodin krátký rozhovor s režisérem Olinem Peli. Olin tam říkal že film ho napadlo natočit na základě příhody z jeho vlastního života, když se s manželkou přestěhovali do nového domu z něhož se ozývaly podivné zvuky, ale to je tak asi všechno a podle skutečné události film natočen není. Skutečný je ale dům ve kterém se odehrává děj filmu, je to totiž přímo dům režiséra samotného. Snímek byl tehdá vyhlášený nejděsivějším filmem roku a jako součást traileru byly použity prostřihy vyděšeného obecenstva při jeho sledování, ale to už tě asi nezajímá…