Gregory88

Pánové, nevíte, co myslí muž, když napíše: „Až to poběháš, tak naběračka směr Vary, zahrajeme si na schovku?“

Pánové, otázka na vás

Ahoj, co myslí tím muž napíše: až to pobehas, tak naběračka smer Vary, , zahrajeme si na schovku ,

Ten den mám ještě lítání po úřadech, poště. Ale to jeho , zahrajeme si na schovku ,. Co to ??? Není to puberťák, ale 40 letý muž a jsme domluvení, že se u něj zastavím. Jinak ví, že nám dámské dny

Nevím co si myslet

A popravdě nevím co si myslet, zda mu jde o vztah nebo jen sex??? Vidíme se u něj v práci, kupuje mi dárky, zve mě, sahá na mě(zadek, boky, záda, ruce) ale pusu (rychlou, letmou)dal až na můj popud a od té doby na mě nesahá

Nejsem z něj moudrá. Ví, že mi jde jen o vztah.

Odpovědi
Hlada

Nevím.
Muž nikdy nic nenaznačuje a nemyslí jinak. Naopak, je mu potřeba vše sdělit přímo, stručně a jednoznačně.
Chyba je v komunikaci. Nechápu, proč lidé nosí všude s sebou telefon a místo telefonování si píšou tak, že si nerozumí.

Arne1

Nerozumím z té věty ani slovo. Tipuji, že to není brněnský hantec.

zjentek

Pokud se k sobě hodíte (což soudě z psanýho projevu hodíte), tak ty jeho myšlenkový pochody tady nejlépe ze všech znáš právě ty, žejo.. ;)

ivzez

Z Vaší otázky není srozumitelné téměř nic.
Zřejmé je jen jedno → muži, který na Vás sahá, jde o …
(vztah to nebude)