arygnoc

pánové, kam při pohledu na dámu, která vás zaujme,

upřete zrak?

já na oči, ruce a dekolt.
a průběžně i prdýlku, když se povede. vše okatě.

Nejlepší odpověď
anonym

Pardon .. nejsem pan … , ale tak nejak se vam porad chci vnutit a nejak to nezabira. ! ;-(
Tak jsem vam jen chtela napsat , ze ja bych vas konecne take mohla zaujmout ! Mam oci , ruce , dekolt a i tu prdelku !! Vlastne … pr … !

  • iv-

Další odpovědi
Drap

První pohled bývá tak nějak celkový. Nedokázal bych ani po něm asi popsat jednotlivé úproporce ani snad oblečení. Důkležité pro mně asi je až první promluvení. Bohužel u celé řady to také s mým potencionálním zájmem v této fázi končí.

anonym

Podobně jako drap, celkovou osobnost, profíci tomu říkají tzv. haló efekt.
Také fyziognomie pozornému pozorovateli prozradí hodně o povaze a sklonech.
Jinak otázku u horňáků jsem už odpověděl.

casey

na prsa. Vsak uz jsem to tady v nejake ankete psal, ze jsem hornak. Oci, vlasy atd. v druhe rade a kdyz je otocena, tak tu prdylku.-))

www

Teď ? Teď už by mne zaujaly jen 2 pohledy:

  1. do její vkladní knížky
  2. na teploměr její tělesné teploty

😁

VampGirl

Ary, sice nejsem pán, ale snad to nevadí. 🙂 Dívám se spíš na dámy, než na pány, abych se přiznala. 😁 No, tak tedy koukám na paže, jak už jsem psala v nějaké jiné anketě – mám ráda silné ruce, pak koukám na břicho (to asi není tak časté, aby někdo koukal na břicho, ale mě se líbí, když je ploché a trochu vypracované…), jinak na dekolt koukám také. 🙂