Michal Kole

Pánové, když Váš manželka, přítelkyně, milenka, sestra naštve, jak se pomstíte ?

Nejlepší odpověď
Alesh

nimbus, ty jsi teda pěkně krutý, to já jí jen zlomím prst nebo nějakou jinou část těla, záleží na míře provinění. 🙂

Další odpovědi
Drap

Nemstím se, protože by mně zbila.

Mrs.Jade

Já se nemstím, snažím se situaci nějak vyřešit.
Pomsta = další pomsta = další pomsta a to by mohlo znamenat i rozchod, což není zrovna příjemná věc. 🙂

franku

Nad ženou nevyhraješ.

terry

Proč si myslíš, že je pomsta řešení?
Viděl jsi ten film? Pomsta. Tak tak to dopadá.

dudu

Michale svým bližním se přece nemstíme a pokud se na ně občas zlobím tak maximálně jeden den, déle jsem to zatím nikdy nevydržel.