Avatar uživatele
annas

Pánové, opravdu se bojíte blondýnek?

Psychologové z University of Westminster zkoumali, jak muže ovlivňuje barva vlasů jejich protějšků, a zjistili, že dnes vůči blondýnám panuje jistý odpor a dominantní začala být představa, že blondýna musí být hloupá. Proto jsou brunety považovány za krásné a chytré…

Rovněž v 60. a 70. letech, když byla ideálem krásy J. Kennedy, byly brunety ideálem ženství. Na konci 70. let se ideálem staly blondýny.

Proč to tak asi je? Vlasy určitě nehrají roli… Někam se vytratily rusovlásky.

Chtěla jsem vložit formou ankety, ale povídání je příliš dlouhé.

Upraveno podle Ona Dnes

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? vagra, aramah, kapka, Andělé, fcoop, Pájo, Damiana, Illines před 4465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Pánové psychologové se možná nudili 😁.
Baba jako baba, znám spoustu vtipných, příjemných a inteligentních blondýnek, stejně jako nafoukaných, hloupých a protivných brunetek, černovlásek ap.
Někdy už třeba jen podle psaní, reakcí aj. poznám, se kterou bychom se asi neshodli.
Na barvě vlasů rozhodně nezáleží. 😁
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Tak pánský odpor jsem vůči sobě tedy ještě nezaregistrova­la,právě naopak:-D
Dokonce i můj syn „je na blondýnky“,úplně se do mých vlasů zamiloval,pořád je hladí a říká,jak jsou krásné a vonavé:-D
Kdyby ke mně měli chlapi odpor,to už by snad byla konečná:-D
Chlapi k jakékoliv normální ženské NIKDY nebudou mít odpor,to by je zradila příroda:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Nebojíme. Mám dokonce jednu doma, je v pohodě. Je krásná, vtipná a chytrá… a je (také) doktor farmacie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nebojím, mám doma tři a přežívám v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Blondýnek se nebojíme, jen se s nimi méně ženíme. O rusovláskách vědci vykoumali, že by měly být v sexu nejvášnivější a tudíž vyhledávané partnerky. A protože je jich málo, tak si je každý střeží jen pro sebe.
Všechny ostatní otázky ti už zodpovídají ty chytré výzkumy, jež uvádíš.(respektive opisuješ z MF Dnes).
Doplňuji:
Za mlada jsem měl jen dvě zrzky, ale obě plně potvrdily svou pověst.
Také jsem je kámošům moc nepředstavoval. U pár jiných atraktivních, po nich posléze otevřeně vyjížděli.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

Mám jednu doma a vzal jsem si ji za manželku a je super!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Kdo čte přílohu MF Dnes, ví, že v časopise Ona Dnes není žádná anketa na toto téma, ale otázka, která se týká brunetek. Nejen na tento dotaz, ale i na další v jiných číslech odpovídají vždy dva jedinci – muž a žena. K jejich odpovědi je pak doplněna informace o výzkumu, z tisku, filmu atd.

před 4465 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dr.Axla jsem označila za jeho odpověd,ale ted jsem si uvědomula,že v ní rýpe do Annas,že opisuje. Tak za to jsem bod nedala,jen čistě za to,co se týká otázky,v žádném případě né za rýpání.

Jinak Annas,klidně sem dejte co nejvíce podobných otázek,jsou tací,kteří v nich nic špatného nehledají,ba naopak:-))

před 4465 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Aj keď nie som pán, musím objasniť príčinu u blondýnok.
Všetkému sú na vine filmári! Kedysi v začiatkoch filmu hľadali typ na naivnú, ľahko zostalú ženu, pri jednej „pátracej akcii“ ( pijatike) na takú natrafili a zhodou okolnosti to bola blondýna, tak z nej spravili idol naivity.

před 4465 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek