eva

otravné mouchy

Právě jsem zabila 12 much za minutu 🙂a ještě spousta mi jich tu lítá.Jsou ale menší než mouchy v létě.Kde se tu asi vzaly a je to vůbec v listopadu normální.Už nás tu otravují asi týden(v bytě(.

Nejlepší odpověď
anetadela1

Pravděpodobně jste někde měli nakladená vajíčka, z nich se vylíhli červi, ti se zakuklili a teď z nich jsou mouchy. Zkuste vyčistit spíž nebo něco, kde máte potraviny. Já bych řekla, že je to normální, když bylo celý září teplý.