babča

Jak na muchy v bytě?

Existuje něco kromě plácačky, mucholapek a různých pásů? Nechci používat postřiky a jak jsem uvedla na mucholapky a pásy se lepíme všichni, kromě much.

Nejlepší odpověď
BEAES

My máme všude sítě, na oknech i u dveří na balkon, stále můžeme větrat a není tu ani jedna, dokonce ani komár. Dobře funguje i Reid do zásuvky.

Další odpovědi
BENYTA

Já mám pavouky,ale to asi není ta správná rada…
Taky jsem měla mucholapku párkrát ve vlasech…

Džanička

S Raidem do zásuvky mám dobrou zkušenost,prostě zasunete do sítě,a on se vám o mouchy postará..Určitě si ho pořiďte,je i na komáry,takže můžete v noci v klidu spát.

aramah

Siťky do oken jsou dobrý.Ale letos je méně much tedy aspoň u nás.Soused zrušil drůbež tak asi proto.

panenka

Souhlasím zde s kolegyněmi a k jejich odovědim jsem vám našla článek jak vyzrát na mouchy tak se podívejte do odkazu

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/by­dleni-a-zahrada/poradme-si/6687-jak-na-mouchy

zdeny

Sítě jsou super ale ty svi.. stejně čekají na kraji až se otevře a hned vlétnou dovnitř !!! Já mám vyzkoušené granulky AGITA , rozpustí se ve vodě a postříkají se tím jejich oblíbená místa , parapety , špalety , spodní strany stolů atd . Jsou v tom nějaké jejich feromony a kdoví co ještě a za pár vteřin padají mrtvé , FAKT !!! Nechal jsem si to předvést než jsem to koupil a přímo čuměl , přiletěla , hned to našla , ochutnala a šla k zemi 🙂
Je to snad vyrobeno do stájí ale doma to funguje na 100% taky .

FOG

Muchy v byte bych si cenil,jsou to obrazy ,ktere maji nedozirnou cenu.
Naopak mouchy si nejak nepripoustim,sitku na okna i dvere a kdyz uz se nejaka propasuje,tak nezbyva nez trosku toho „telocviku“ s lepackami apod.

anonym

Mit na oknech kopretiny.Je to pekna uzitecna kvetinka a moji predkove i ja se tim proti moucham,ale i jine haveti branim-je ucinna.Kopretiny mam skoro vsude-libi se mi.