Avatar uživatele
babča

Jak na muchy v bytě?

Existuje něco kromě plácačky, mucholapek a různých pásů? Nechci používat postřiky a jak jsem uvedla na mucholapky a pásy se lepíme všichni, kromě much.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, anonym, BENYTA, vagra, Budulinek138 před 5037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

My máme všude sítě, na oknech i u dveří na balkon, stále můžeme větrat a není tu ani jedna, dokonce ani komár. Dobře funguje i Reid do zásuvky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Já mám pavouky,ale to asi není ta správná rada…
Taky jsem měla mucholapku párkrát ve vlasech…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

S Raidem do zásuvky mám dobrou zkušenost,prostě zasunete do sítě,a on se vám o mouchy postará..Určitě si ho pořiďte,je i na komáry,takže můžete v noci v klidu spát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Siťky do oken jsou dobrý.Ale letos je méně much tedy aspoň u nás.Soused zrušil drůbež tak asi proto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Souhlasím zde s kolegyněmi a k jejich odovědim jsem vám našla článek jak vyzrát na mouchy tak se podívejte do odkazu

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/by­dleni-a-zahrada/poradme-si/6687-jak-na-mouchy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Sítě jsou super ale ty svi.. stejně čekají na kraji až se otevře a hned vlétnou dovnitř !!! Já mám vyzkoušené granulky AGITA , rozpustí se ve vodě a postříkají se tím jejich oblíbená místa , parapety , špalety , spodní strany stolů atd . Jsou v tom nějaké jejich feromony a kdoví co ještě a za pár vteřin padají mrtvé , FAKT !!! Nechal jsem si to předvést než jsem to koupil a přímo čuměl , přiletěla , hned to našla , ochutnala a šla k zemi 🙂
Je to snad vyrobeno do stájí ale doma to funguje na 100% taky .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Muchy v byte bych si cenil,jsou to obrazy ,ktere maji nedozirnou cenu.
Naopak mouchy si nejak nepripoustim,sitku na okna i dvere a kdyz uz se nejaka propasuje,tak nezbyva nez trosku toho „telocviku“ s lepackami apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mit na oknech kopretiny.Je to pekna uzitecna kvetinka a moji predkove i ja se tim proti moucham,ale i jine haveti branim-je ucinna.Kopretiny mam skoro vsude-libi se mi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek