Miroslavst

Otázka spíš pro muže, ale pro ženské pohlaví taky .

Je sice pravda, že se tato otázka týká žen, ale zajímá mě názor Vás mužů.
Venku hezky teplo sluníčko no prostě nádhera. A ejhle plno žen v kalhotech. Nebyla by sukně lepší?
Jo pravda, potkat třeba pani růžičkovou v sukni nemusím, ale je plno krásných žen, které se „schovávají“. A co vy na to dámy?
(PS: Ta pani Růžičková bylo jen přirovnání-tu zná každý.)

Nejlepší odpověď
ten který je

Tak ženy jsou krásné nejenom v sukních.Otázkou je co by chtěly vidět ženy,zda muže v trenýrkách nebo ve slipech na ulici,s pivním břichem nebo ne… 😁

Další odpovědi
vecernice

Kalhoty nosím,protože jsou pro mě pohodlnější.V létě pak kratký.Sukně se mi líbí u druhých,ale sama se v nich necítím moc dobře.Ale třeba u moře šatečkami nepohrdnu.

panenka

Já nosím rifle pokud je ale teplo tak nosím šaty a sukně.

Nave

tak když je teplo,tak nosím šaty,sukně.
když je zima tak kalhoty.
někdy mi je zima i v létě.

led

nohavice alebo sukňu nosím podľa počasia a situácie.
A čo vy muži nezačnete aj vy nosiť pánske sukne? Aj my sa chceme potešiť 😁
Doplňuji:
príspevok na markíze 26.4.2010 Reflex
http://video.mar­kiza.sk/archiv-tv-markiza/reflex/41489

Jahoda

Já nosím normálně rifle. Pokud je ale teplo, vytáhnu někdy šaty, sukně, kraťasy nebo i tříčtvrťáky. 🙂

anonym

Kalhoty,dziny jen na vylety ci nepriznivveho pocasi.Jinak sukne a saty.

ReHu

Nosím sukni hlavně v létě, když je už hodně teplo. Teď v dubnu jsou stále ještě pohodlnější kalhoty.

veve-1998

Já nosím šaty i sukně jen když je teplo.a kalhoty nosím spíš v zimě.

broskvicka

Já teda nosim radši kalhoty, u těch nemusim hlídat rozvalený nohy,i když něco kratšího by bylo lepší páč větrání je třeba!