hippeace

Otázka ohledně lukostřelby

Dostala jsem luk – nikdy jsem ho před tím nedržela v ruce, už jsem zkoušela střílet i podle různých návodů ale stále mi šípy letí metr v levo od terče. Nemáte nápad čím by to mohlo být? Neznáte někoho v okolí Teplic (Teplice v ústeckém kraji) kdo to s luky umí a pomohl by mi? Nebo nějaký klub?

Odpovědi
BANAN93

asi máte velká prsa
Doplňuji:
doporučuji mířit asi metr v pravo od terče :D

Drap

Záleří na druhu luku, ale hlevně na způsobu střelby, postiji a dýchání. Idealní je čerpat informace od někoho kdo to umí. Klub v okolí by byl výhrou.