Kiki46473

Kdyz si zatancuji nebo zazpivam, jsem strasne stastna, jako kdyby se v tu dobu zmenil svet. Je to znameni neceho?

Nevim jestli jsem divna ze se na to ptam ale vzdy kdyz jsem nastvana tak kdyz si zatancuji nebo zazpivam jsem strasne stastna jako kdyby se v ty dobu zmenil svet. Ale tancovat a zpivat moc neumim. Je to znameni neceho? Nevim proc se mi to deje? Deje se to i vam?

Nejlepší odpověď
led

Je to lepší variant, než sa hnevať na celý svet. Nech ti to vydrží (ten spôsob uvoľnenia)

Další odpovědi
marci1

Ani nevíš, jak ti rozumím. Smích, zpěv, popř. tanec je také to, co potřebuji. Je to, co nás uvolňuje, osvobozuje. Je úplně jedno, jestli tancovat a zpívat umíme nebo ne. Buď ráda, každý to neumí. Šťastný člověk, který to dokáže, gratuluji ti. 🙂

Drap

U mne se nic takového neprojevuje. Je to znamení pouze toho, že tanec a zpěv tě uvolňuje.

quentos

Tancování uvolňuje. Uvolněný člověk se vždy cítí lépe.
Přečtěte si, jakým způsobem se zde pokládají otázky. „Otázka????“ není otázka, všechny důležité informace se píší do pole pro otázku. Takové neotázky jako ta původní se tu dříve bez varování mazaly.

gecco

Zřejmě ráda zpíváš a tančíš…
A uvolňují se ti při tom endorfiny…
😉
Já zpívám – někdy, taky rád, i když, jak říkají kamarádi, bych měl mít na hlas zbrojní pas…
😉
Ale netančím, z těch směšných pohybů mám spíš trauma…
😉

Kepler

Jsi v podstatě šťastná osoba. Nezáleží na tom jestli jsi zpívající, nebo taneční hvězda. Ty hvězda jsi, jen každý to hned nerozezná. Mně se to moc často nepřihodilo, protože jsem byl obvykle moc svázaný konvencemi, a pokud jsem se dokázal osvobodit, platil jsem za cvoka 🙂

Danina65

Rozumim Keplerovi:-), ale na druhou stranu co mi bylo v tu chvili po lidech.Zavrene oci,vnimat starou,dobrou bigbitarnu a mit ruce nad hlavou.Ano,opravdu to umi uvolnit clovicka tisknuteho zivotem.