bolak

Otázka pro ♀: Holíte nebo vytrháváte si obočí?

Doplňuji:
Ta otázka byla pro ŽENY, některý si ho totiž nejen upravujou, ale berou ho úplně dohola a pak si ho tam znova načmáraj lihovkou.

Smysl mi toho všeho mi nějak uniká… tak třeba tady > > http://www.smosh­.com/smosh-pit/photos/25-worst-eyebrow-fails

přece mi nechcete tvrdit že originál vypadal ještě hůř?

Odpovědi
Drap

Ne, je mi jedno jak vypadám (brežněv)

Nemám obočí jako Brežněv, ale snad i kdybych měl tak bych takové věci neřešil. K čemu by mi to bylo dobré ?

Ne, je mi jedno jak vypadám (brežněv)

ne žy by me to bylo jedno ale když si ho vytrhnu tak to roste vic ,a vic ))) je mi jen 13 takže me se to ješte,jak to říct „narovnáva“))) takže času dost.

USAonly

Ano, vypdám tak líp, pámbů zrovna neměl den

Doplňuji:
Jenom trošku poupravuji

pusinka50

Ano, vypdám tak líp, pámbů zrovna neměl den

Pán Bůh spíš měl dobrej den, řekl mi, abych si přišla ještě jednou, dal mi těch chloupků víc než zdrávo, Brežněvova „sestra“ jak vyšitá, no tak trhám a trhám, zabere to docela dost času:-(

Pudlík

Ano, vypdám tak líp, pámbů zrovna neměl den

Kajra

Ne, nevypadám dobře i bez vnějšího zásahu

walerianecek

Oj, holení snad jako vůbec a doba vytrhávání je snad taky už za nami, nebo ne? :D Doporučuju metodu laminace obočí. Senzační metoda, krásné obočí.

Vercule

No, nevím, já jsem k tomu holení obočí nikdy nepřilnula… Naopak mi to přijde hrozny :D ale tahle moda je snad už za nama, ne?

Kajolka

Taky se mi tento styl nebo spíš metoda líbí :) Ty na ni někam chodíš? A jak dlouho to vydrží?