leporela22

okolo koliak korun stojí rovnátka z vnější strany zubů?

Viděl jsem kde to dělají konkrétně v praze ale nikde cena napsana není? pokud budou na obě patra?
Doplňuji:
né ja nemyslel ty obyčejné ale ty zlaté co jsou zevnitř a nejsou vidět

Odpovědi
Nevíteto?

Já měla rovnátka asi za 7 tisíc 🙂 Ale možná to už bude dražší.

da ny

Zřejmě máte na mysli obě čelisti, patro má každý člověk v dutině ústní
pouze jedno ;)
tzv. neviditelných rovnátek je několik druhů.
Našla jsem ceník jednoho z pražských ortodontických pracovišť.
z popisem a ceníkem, vždy za 1 čelist.
http://www.perfect-smile.cz/nevi­ditelna-rovnatka

Doplňuji:
omlouvám se. mělo být … s popisem ;) (- špatně smazáno slovo zlatá)
Jsou tam zmíněna i ta z Au

STUDENTKAEVA

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/16438-novy-hit-neviditelna-rovnatka?komen­tare=nejnovej­si&position=10 takže 30tisíc za jednu čelist tedy obě patra za 60tisíc ale asi před týdnem psali v metru 22tisíc za jedno respektive tedy 44 za obě!