Rokio

Oh, Jirko, Filipe, Cappuccino. Máte rádi Máj?

Květen je můj oblíbený měsíc v roce.

Odpovědi
cappuccino

Ano! Bude libani pod rozkvetlou tresni!!!

Filip84

Ne: bude horko. Ale jinak je mi to jedno – měsíc, jako měsíc.

df

Parodie na báseň Máj? Hynku, Viléme, Jarmilo…
Jako jestli mají rádi Erbenovu báseň?

Ametyst

To je Karel Hynek Mácha.

df

Ano, spletl jsem se. Vím, že je to Mácha. Děkuji

Tonda Káňa

Ne, ty prostě neznáš ani základní informace, ani neznáš největšího českého básníka, na kterého můžeme být hrdí. A ty tu pak někomu píšeš o nízkém intelektu…

Radši si jdi přečíst Máj místo horoskopu 😆😂🤣

df

Jak myslíš

Filip84

df: A, národný blb se projevil!

Prý „největšího českého básníka“, kurwa drát, vždyť se ty jeho sračky ani nedaj číst! To když, dejme tomu, řekne tribunál takyučitelek, např. annas, led a někdo ještě k nim, že Mácha je největší český básník, tak je největší český básník, a kdo s tím nesouhlasí, bude zastřelen i s celou rodinou!?

Do řiti, vždyť z těch jeho sraček bude lidem leda tak hrabat, tam se hnípat v oblacích a ve svých pocitech. 🙈 To už si 100× raději přečtu / poslechnu Duklu od Ivana Skály: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3H9uFziC­Zxg . Stokrát raději! I se soudružkou státní recitátorkou Ludmilou Pelikánovou! 😅😎

Ano, když někdo řekne, že Mozart byl velký skladatel, má pravdu: byl, napsal toho tuze hodně. A z toho něco, jako, vyplývá? Vždyť se to nedá poslouchat, byl to magor! 🙄🙈

Tak asi jo, no: Mácha byl největší český básník, akorát se ty jeho sračky nedají ani přečíst, ne tak recitovat. Ale byl největší: měřil 1.75 m! 🤪 Kretén, tvl! 🙄😅

Drap

cappuccino : nebude, třešně už jsou teď většinou odkvetlé. Musíš zatím účelem hledat třešeň vysoko v horách a ve stínu.

cappuccino

Drap: tak tos me tedy moc nepotesil:( Jsem ochotna se vydat do hor za kvetouci tresni, ale jak tam proboha mam dostat toho chlapa???!!!!