monii:*)

odstávají mi uši!

Je mi 13 a odstavají mi uši, chtela bych vědět , kolik asi stojí operaci přišití uší.

Nejlepší odpověď
quentos

stačí trochu zagooglit: http://ona.id­nes.cz/odstate-usi-se-daji-prisit-ale-necekejte-az-do-dospelosti-peb-/zdravi.aspx?c=A110303­_100832_zdravi_pet . Ale jinak je to blbost je přišívat, mně odstávaj taky a nic si z toho nedělám. Až si Tě někdo najde, bude Tě mít rád takovou, jaká jsi.

Další odpovědi
Larissa

A co že odstávají? Brání ti to k něčemu? Pokud to není jako že fakt moc, neřešila bych to. Jsi mladá, neudělej nějakou hloupost. Rozhodni se, až budeš větší a zmoudříš.

briketka10

sestře je přišívali v deseti letech, ale
ještě zdarma asi za komunistů to nic
nestálo, vypadala jako „mates“ ze
Sportky každý si z ní dělal legraci a tak
šla , ale pokud to není tak hrozný nedělala
bych to..my jako dvojčata nosily klučičí
setřihy proto se styděla..
Doplňuji:
quentos,
přesně ségra, když na nás vykoukla z okna
tak vypadala jako kosmonaut a měla hlavičku,
jako z prdu kuličku celou zavázanou, byla vidět
jen pusa na brčko, když přišla domů tak už stehy
a dobrý, ale nechtělo se jí dlóuho do školy oni
holej vlasy za ušima takže to ji dost vadilo :(

marci1

Otázky se nesmí opakovat. 🙂http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-asi-stoji-operace-prisiti-usi