sofoska

Odborná literatura na téma trojská válka.Díky

Nejlepší odpověď
1popelka1

Možný způsob hledání: v databázi (Souborný katalog ČRna nkp.cz můžete podle různých kritérií vyhledat knihy, které hledáte. V tomto případě – předmět (klíčové slovo) je trojská válka.

populárně naučná – McCarty, Nick – Trója : mýty a skutečnost o záhadném městě

naučná (odborná): Zangger, Eberhard – Nový boj o Troju : archeologie v krizi

Zdroj: http://aleph.nkp­.cz/F/UKAGEF3ME­QU8T9I3RCB17V9XYX­SPVDQMD1GJ16MFE8HTUD­PKMK-42581?func=find-b&find_code=WKW&x=38&­y=7&request=troj­sk%C3%A1+v%C3%A1lka&fil­ter_code_1=WTP&fil­ter_request_1=&fil­ter_code_2=WLN&fil­ter_request_2=cze&ad­jacent=Y